2015 – 2016 Yılı

2015 – 2016 Yılı

1) EGE SAĞLAM 159 HALİÇ % 50 REKREASYON 167
2) BURAK BEYAZIT 189 HALİÇ % 50 REKREASYON 186
3) ÖMER KAZIM BAYRAKTAR % 50 HALİÇ REKREASYON 197
4) YILMAZ TİMUROĞLU HALİÇ % 50 REKREASYON 167
5) CANSEL ÇAVDAR HALİÇ % 50 REKREASYON 245
6) MERTCAN TEZCAN HALİÇ % 50 REKREASYON 214
7) EMRE BEKTAŞ HALİÇ % 50 SPOR YÖNETİCLİĞİ 181
8) FURKAN ÇAĞLAMAZ % 50 REKREASYON 201
9) SERAY SARSINLAR % 75 ÖĞRETMENLİK KIBRIS 179
10) BERKAN TUNÇ % 50 ÖĞRETMENKLİK KIBRIS 186
11) ÇAĞLA GÜRKAN % 50 HALİÇ 201
12) MEHMET BURAK KARAİN % 50 HALİÇ 220
13) YUNUS EMRE CÜRMEN % 50 190 HALİÇ
14) ÖZAY ÇEKEN % 50 HALİÇ
15) RECAİ ÖZTEMEL % 50 HALİÇ
16) MUSTAFA ULUDOĞAN % 50 HALİÇ
17) MURAT ÖZGÜR % 50 HALİÇ
18) BAHATTİN AKTAN % 50 HALİÇ
19) DELPHİN KİŞİN % 50 HALİÇ
20) SELAMİ ÜNAL % 50 HALİÇ
21) SELİM CAN MERT % 50 HALİÇ 265
22) MEHMET ARSLAN 220 GELİŞİM
23) SAİT YUMUK GELİŞİM
24) SITKI CANLI GELİŞİM
25) BURAK KOYANOĞLU GELİŞİM
26) HASANCAN YILDIZ GELİŞİM
27) ÖZCAN ATAŞ GELİŞİM
28) MEDET ALİ CEM GELİŞİM
29) HARUN PINAR GELİŞİM
30) AYŞE HÜMEYRA MADIKOĞLU GEDİK
31) KARDELEN KÖSE GELİŞİM UŞAK KÜTAHYA
32) TUTKU SU KARATAŞ GELİŞİM
33) ŞEHNAZ İZLER GELİŞİM
34) MİNEL ÖZKÖK GELİŞİM
35) FULYA İMİR GELİŞİM
36) DİLARA ÖZTÜRK GELİŞİM TRAKYA
37) SAFİGÜL DURMUŞ GELİŞİM
38) ÇAĞLA GÜLER GELİŞİM, ÇANAKKALE
39) ŞEVVAL ERÇAYAN GELİŞİM
40) GİZEM KABULÜ GELİŞİM
41) ZEYNEP AYSİMA ÜLKÜ ÇANAKKALE SAKRYA ÖĞRTEMENLİK
42) BERKAN DALKILIÇ ÇANAKKALE BALIKESİR ÖĞRETMENLİK
43) DİLARA AKTÜRK MARMARA YÖN
44) UĞURCAN ÖZKAN NİŞANTAŞI % 50
45) CANSIN ÖZER 9 EYLÜL ANT
46) FURKAN AHMET ÖLMEZ GEDİK ÖĞR
47) YÜCEL PEHLİVAN GEDİK ÖĞR
48) OĞUZHAN KARAKOYUN GEDİK ÖĞR % 50
49) FURKAN BAŞBOZKURT GEDİK ÖĞR % 100
50) BARIŞ ÖNÜRME % 25 GELİŞİM
51) ERTUĞRUL GENÇ % 50 NİŞANTAŞI 221
52) FERHAT AVUNÇLİ % 50 NİŞANTAŞI
53) NESLİHAN ELİK BALIKESİR ANT GEDİK ÖĞRT % 50
54) DİLAN AYDIN HALİÇ
55) DİLARA KÜÇÜKAL RİZE R.T.E SPOR Y 244
56) ÖMERCAN ÇELİK ÇORUM SPOR Y 242
57) SERHAT VELİOĞLU YOZGAT BOZOK ANT 223
58) SAMET AYDOĞDU
59) ESMA SAĞIR % 50 HALİÇ BESYO
60 ) ARİF GÜRSOY % 50 haliç besyo
61) SAMET EVREN ÇİÇEK SAKARYA
62) SÜMEYYE GÜLMEZ KOCAELİ
63) ANIL TOSUN KOCAELİ
64) ÇAKABEY KOCAELİ,TRAKYA
65) OSAMANCAN AKSOY KOCAELİ
66) ZEHRA ÜLÜŞ NİŞANTAŞI % 50
67) ÖZGÜRCAN ERGUN NİŞANTAŞI % 50
68) TARIK TEPE AYDIN ANT
69) ONUR AKTAŞ GEDİK ANT % 50
70) MUHAMET ALİ ÖZTÜRK % 50 ANT Gedik
71) ŞABAN YILMAZ KATÜ ÖĞRTEMENLİK
72) GÜLÜMSER YILMAZ KATÜ ÖĞRETMENLİK
73) AYTUĞ AL KATÜ ANTRENÖRLÜK
74) CEMİL ÇETİN AKDENİZ KATÜ ANTRENÖRLÜK
75) MEHMET KAYAOĞLU KATÜ ANTRENÖRLÜK
76) BERKAN BURAK TURAN KATÜ S.YÖN
77) ERGÜÇ PÖRKLÜ GEDİK ANT
78) ALEREN TİRYAKİ GEDİK DÜZCE ANT.
79) DİNÇER DENİZ GEDİK ÖĞR.
80) BATUHAN YILMAZ GEDİK ANT.
81) BUĞRA ÇOM GEDİK ÖĞR.
82) BİLAL KAAN KAHVECİ % 50 YÖN GEDİK
83) OZAN ÜNAL % 50 YÖN GEDİK
84) MUHAMET SOL KÜTAHYA
85) RABİA OKUR KÜTAHYA
86) ŞEYMA BAYRAKTAR KÜTAHYA
87) ARZU SAYGIN KÜTAHYA
88) SAMET KILIÇ KÜTAHYA
89) TAYFUN YAPAN KÜTAHYA
90) EMRAH SAYIN KÜTAHYA
91) OĞULCAN ÇOLAKOĞLU DÜZCE ANT.
92) ALİCAN ÇAKIR DÜZCE YÖN
93) EREN GÖLET DÜZCE YÖN
94) EREN EGİN ..ÇORUM YÖN
95) DİLARA BASEL ..NİŞANTAŞI % 75
96) RAHİM ÖZADANIR GEDİK ÖĞR.
97) EDA TETİK TRAKYA ÜNV.
98) ALEYNA ÜÇKUMRU TRAKYA 157
99) YİĞİT MERT ÖZTÜRK TRAKYA
100) AYŞE GÜL ÖZKAN KÜTAHYA
101) BARIŞ AKSOY HALİÇ % 75
102) TANER GÜNEY GEDİK
103) MÜRSEL BALKAN GELİŞİM % 25
104) HASAN HİLMİ ÖZDEMİR ÖĞRT
105) UĞUR BAYDAŞ KIBRIS % 75 ÖĞR.
106) TAYFUN AD KÜTAHYA
107) SEFA KARABABOĞLU